A szünet első napján, június 19-én az elsősök Pusztaottlakán töltöttek egy napot. Meglátogatták a Safari Parkot, amely számos izgalmas kalandot tartogatott számukra. Először megetették a lámákat és a nyuszikat, majd részt vettek egy safari buszos kalandon is. Ezt követően egy kis időt a Capybara és Mókus Kávézóban töltöttek. Miután ott is minden állattal összebarátkoztak, a dodgem se maradhatott ki. A napot pedig a csacsiknál és a kecskéknél zárták. A gyerekek rengeteg új élménnyel gazdagodtak. A tartalmas nap után érthető, hogy a hazafelé vezető úton már sokan a csendes pihenést választották inkább.

Kép
9
Kép
2
Kép
1