
Június 19-én osztálykiránduláson vett részt az 1.c osztály a pusztaottlakai Szafari Parkban. Rengeteg állatot megsimogathattunk, etethettünk. Körbe ugráltak a mókusok, gyűrűsfarkú makik. Dodgem versennyel zártuk a napunkat.Nagyszerű napot töltöttünk el együtt, amit a gyerekek is nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|