Június 19-én osztálykiránduláson vett részt az 1.c osztály a pusztaottlakai Szafari Parkban. Rengeteg állatot megsimogathattunk, etethettünk. Körbe ugráltak a mókusok, gyűrűsfarkú makik. Dodgem  versennyel zártuk a napunkat.Nagyszerű napot töltöttünk el együtt,  amit a gyerekek is nagyon élveztek.

Kép
787
Kép
775
Kép
817