A 11.B osztály 2026 június 16–18. között osztálykiránduláson vett részt Siófokon. A kedvező időjárásnak köszönhetően a diákok sok időt tölthettek a Balaton partján, a programok középpontjában a pihenés és a kikapcsolódás állt. A kirándulás során még a Balaton északi partjára, Tihanyba is áthajóztak. A három nap jó hangulatban telt, a fiatalok számos új közös élménnyel gazdagodva tértek haza.

Kép
E295D2Ac B70E 470B A14D Ff5Ae2C33897
Kép
C83E8B79 Fc34 4Ae9 Bdba 5Ea66E821Cbf
Kép
138B73D2 F0Ae 4623 A610 38D69Fc9E8Aa
Kép(ek)