
Az 1.A osztály a vakációt egy közös kirándulással kezdte. Szegedre tram-trainnel utaztunk, ahol először a játéké és a reggelié volt a főszerep. Ezt követően a Móra Ferenc Múzeum termeiben kalandoztunk. Rengeteg új információ, kalandos termek várták a gyerekeket, ahol minden lehetőséget kipróbáltak, megnéztek. Csodálattal bolyongtak a könyvtárrészben, de az arany ékszerek, az állatok, a szögedi papucs is ámulatba ejtette őket.
Az ebédre a McDonald's-ban került sor. Innen egy kis séta Szeged utcáin, ahol a szobrokat és a szökőkutakat is megnéztük. Utunk következő állomása a Cinema City volt, ahol először egy jót fagyiztunk, majd a Toy Story 5. filmet néztük meg. Nagyon aktuális téma volt és beszélgettünk is róla, hogy a valós, társakkal játszott játékok sokkal több élményt adnak, mint a "kütyük". Hazafele is tram-trainnel utaztunk, ahol a KEVE órákon elsajátított ismereteket is felelevenítettük, sőt még az illendő viselkedést is megmutatták.
Még sok ilyen nagyon eseménydús, mozgalmas, izgalmas kirándulást kívánunk!
Kép
| Kép
| Kép
|