A Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek az előadását nézte meg az alsó tagozatosokkal az 1.a osztály. A hazafele utat egy kellemes fagyizással kötöttük össze, melyet sok- sok vidámsággal fűszereztünk.