
Budapesten, a Testnevelési Egyetem Sportcsarnokában rendezték a B33 diákolimpia országos döntőjét. Az "A" korcsoportban, ahol közel 200 csapat nevezett a több fordulós bajnokságra, Hegyi Valér, Kanka Dominik és Nagy Zsigmond képviselte iskolánkat. A fiúk a megyei illetve régiós döntőkben nem találtak legyőzőre és az országos döntőben is csak egyetlen vereséget szenvedtek, így a 3. helyen végeztek. A bronzérmes csapat felkészítője Utasi Gábor volt