
Kép
| Kép
| Kép
|
Az eseményről készült további képek itt megtekinthetőek. (Fotók: Szabó Nóra, Arany Annamária, AM.)
Az 1.c osztály június 18-án egészség - és sportnap keretein belül megismerkedhetett az elsősegélynyújtás fontosságával és lépéseivel Teddy Maci segítségével. Ezt követően elsajátíthatták a pontos kézmosás lépéseit és egy gép segítségével le is ellenőrizhették azt. A nap zárásaként lúdtalp tornán vettek részt, amit nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|
Kép
| Kép
| Kép
|
Az eseményről készült további képek itt megtekinthetőek. (Fotó: Szabó N., AM.)
Június 19-én osztálykiránduláson vett részt az 1.c osztály a pusztaottlakai Szafari Parkban. Rengeteg állatot megsimogathattunk, etethettünk. Körbe ugráltak a mókusok, gyűrűsfarkú makik. Dodgem versennyel zártuk a napunkat.Nagyszerű napot töltöttünk el együtt, amit a gyerekek is nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|
A 8.B osztály június 17-19. között osztálykiránduláson volt Budapesten. Először a Szikla Kórházat látogattuk meg, ahol nagyon érdekes tárlatvezetésben volt részünk. Majd felfedeztük a Budai Várnegyedet, a Halászbástyát, megnéztük a Sándor Palotát, a Nemzeti Galériát és a Széchenyi Könyvtárat. Második nap a délelőttöt a Budapest Növény és Állatkertben töltöttük, délután pedig a Városliget látnivalóit kerestük fel: a Néprajzi Múzeum, a Magyar Zene Házát, Vajdahunyad Várát. Esténként a Margit-szigetet fedeztük fel, sétáltunk vagy csak megpihentünk a zenélő szökőkútnál. Utolsó nap az Országházban vettünk részt tárlatvezetésen, megtekintettük a Cipők a Duna-parton emlékhelyet és az ’56-os forradalom kiállítását a Kossuth Lajos téren. Tartalmas néhány napot töltöttünk együtt, élményekkel telve tértünk haza.
Kép
| Kép
| Kép
|
A 11.B osztály 2026 június 16–18. között osztálykiránduláson vett részt Siófokon. A kedvező időjárásnak köszönhetően a diákok sok időt tölthettek a Balaton partján, a programok középpontjában a pihenés és a kikapcsolódás állt. A kirándulás során még a Balaton északi partjára, Tihanyba is áthajóztak. A három nap jó hangulatban telt, a fiatalok számos új közös élménnyel gazdagodva tértek haza.
Kép
| Kép
| Kép
|
2026.június 18-án az 1.A osztály is részt vett az iskolai egészség- és sportnapon. Élmény volt a lúdtalptorna, a Teddy Maci hősképző és az izgalmas kézmosás. A délutánt a játszótéren töltöttük, ahol piknik keretében ebédeltünk és hatalmasat játszottak a gyerekek. A szülők odaérkeztek értük, így beszélgetésre volt alkalom.
Kép
| Kép
| Kép
|



