Kép(ek)

Az 1.c osztály június 18-án egészség - és sportnap keretein belül megismerkedhetett az elsősegélynyújtás fontosságával és lépéseivel Teddy Maci segítségével. Ezt követően elsajátíthatták a pontos kézmosás lépéseit és egy gép segítségével le is ellenőrizhették azt. A nap zárásaként lúdtalp tornán vettek részt, amit nagyon élveztek.

Kép
737
Kép
636
Kép
678

Június 19-én osztálykiránduláson vett részt az 1.c osztály a pusztaottlakai Szafari Parkban. Rengeteg állatot megsimogathattunk, etethettünk. Körbe ugráltak a mókusok, gyűrűsfarkú makik. Dodgem  versennyel zártuk a napunkat.Nagyszerű napot töltöttünk el együtt,  amit a gyerekek is nagyon élveztek.

Kép
787
Kép
775
Kép
817

Az 1.A osztály a vakációt egy közös kirándulással kezdte. Szegedre tram-trainnel utaztunk, ahol először a játéké és a reggelié volt a főszerep. Ezt követően a Móra Ferenc Múzeum termeiben kalandoztunk. Rengeteg új információ, kalandos termek várták a gyerekeket, ahol minden lehetőséget kipróbáltak, megnéztek. Csodálattal bolyongtak a könyvtárrészben, de az arany ékszerek, az állatok, a szögedi papucs is ámulatba ejtette őket. 
Az ebédre a McDonald's-ban került sor. Innen egy kis séta Szeged utcáin, ahol a szobrokat és a szökőkutakat is megnéztük. Utunk következő állomása a Cinema City volt, ahol először egy jót fagyiztunk, majd a Toy Story 5. filmet néztük meg. Nagyon aktuális téma volt és beszélgettünk is róla, hogy a valós, társakkal játszott játékok sokkal több élményt adnak, mint a "kütyük". Hazafele is tram-trainnel utaztunk, ahol a KEVE órákon elsajátított ismereteket is felelevenítettük, sőt még az illendő viselkedést is megmutatták.
Még sok ilyen nagyon eseménydús, mozgalmas, izgalmas kirándulást kívánunk!

Kép
12592
Kép
12593
Kép
12591

A Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek az előadását nézte meg az alsó tagozatosokkal az 1.a osztály. A hazafele utat egy kellemes fagyizással kötöttük össze, melyet sok- sok vidámsággal fűszereztünk.

A 11.B osztály 2026 június 16–18. között osztálykiránduláson vett részt Siófokon. A kedvező időjárásnak köszönhetően a diákok sok időt tölthettek a Balaton partján, a programok középpontjában a pihenés és a kikapcsolódás állt. A kirándulás során még a Balaton északi partjára, Tihanyba is áthajóztak. A három nap jó hangulatban telt, a fiatalok számos új közös élménnyel gazdagodva tértek haza.

Kép
E295D2Ac B70E 470B A14D Ff5Ae2C33897
Kép
C83E8B79 Fc34 4Ae9 Bdba 5Ea66E821Cbf
Kép
138B73D2 F0Ae 4623 A610 38D69Fc9E8Aa
Kép(ek)