
Június 19-én osztálykiránduláson vett részt az 1.c osztály a pusztaottlakai Szafari Parkban. Rengeteg állatot megsimogathattunk, etethettünk. Körbe ugráltak a mókusok, gyűrűsfarkú makik. Dodgem versennyel zártuk a napunkat.Nagyszerű napot töltöttünk el együtt, amit a gyerekek is nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|
Kép
| Kép
| Kép
|
Az eseményről készült további képek itt megtekinthetőek. (Fotók: Szabó Nóra, Arany Annamária, AM.)
Az 1.c osztály június 18-án egészség - és sportnap keretein belül megismerkedhetett az elsősegélynyújtás fontosságával és lépéseivel Teddy Maci segítségével. Ezt követően elsajátíthatták a pontos kézmosás lépéseit és egy gép segítségével le is ellenőrizhették azt. A nap zárásaként lúdtalp tornán vettek részt, amit nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|
Kép
| Kép
| Kép
|
Az eseményről készült további képek itt megtekinthetőek. (Fotó: Szabó N., AM.)
A Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek az előadását nézte meg az alsó tagozatosokkal az 1.a osztály. A hazafele utat egy kellemes fagyizással kötöttük össze, melyet sok- sok vidámsággal fűszereztünk.
A 11.B osztály 2026 június 16–18. között osztálykiránduláson vett részt Siófokon. A kedvező időjárásnak köszönhetően a diákok sok időt tölthettek a Balaton partján, a programok középpontjában a pihenés és a kikapcsolódás állt. A kirándulás során még a Balaton északi partjára, Tihanyba is áthajóztak. A három nap jó hangulatban telt, a fiatalok számos új közös élménnyel gazdagodva tértek haza.
Kép
| Kép
| Kép
|
2026.június 18-án az 1.A osztály is részt vett az iskolai egészség- és sportnapon. Élmény volt a lúdtalptorna, a Teddy Maci hősképző és az izgalmas kézmosás. A délutánt a játszótéren töltöttük, ahol piknik keretében ebédeltünk és hatalmasat játszottak a gyerekek. A szülők odaérkeztek értük, így beszélgetésre volt alkalom.
Kép
| Kép
| Kép
|



