
Június 19-én osztálykiránduláson vett részt az 1.c osztály a pusztaottlakai Szafari Parkban. Rengeteg állatot megsimogathattunk, etethettünk. Körbe ugráltak a mókusok, gyűrűsfarkú makik. Dodgem versennyel zártuk a napunkat.Nagyszerű napot töltöttünk el együtt, amit a gyerekek is nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|
Kép
| Kép
| Kép
|
Az eseményről készült további képek itt megtekinthetőek. (Fotók: Szabó Nóra, Arany Annamária, AM.)
Az 1.c osztály június 18-án egészség - és sportnap keretein belül megismerkedhetett az elsősegélynyújtás fontosságával és lépéseivel Teddy Maci segítségével. Ezt követően elsajátíthatták a pontos kézmosás lépéseit és egy gép segítségével le is ellenőrizhették azt. A nap zárásaként lúdtalp tornán vettek részt, amit nagyon élveztek.
Kép
| Kép
| Kép
|
Kép
| Kép
| Kép
|
Az eseményről készült további képek itt megtekinthetőek. (Fotó: Szabó N., AM.)
2026.június 18-án az 1.A osztály is részt vett az iskolai egészség- és sportnapon. Élmény volt a lúdtalptorna, a Teddy Maci hősképző és az izgalmas kézmosás. A délutánt a játszótéren töltöttük, ahol piknik keretében ebédeltünk és hatalmasat játszottak a gyerekek. A szülők odaérkeztek értük, így beszélgetésre volt alkalom.
Kép
| Kép
| Kép
|
Budapesten, a Testnevelési Egyetem Sportcsarnokában rendezték a B33 diákolimpia országos döntőjét. Az "A" korcsoportban, ahol közel 200 csapat nevezett a több fordulós bajnokságra, Hegyi Valér, Kanka Dominik és Nagy Zsigmond képviselte iskolánkat. A fiúk a megyei illetve régiós döntőkben nem találtak legyőzőre és az országos döntőben is csak egyetlen vereséget szenvedtek, így a 3. helyen végeztek. A bronzérmes csapat felkészítője Utasi Gábor volt



